Café Music

Beata Wilgucka – wokalistka i flecistka, od ponad 10 lat ¶piewa i gra na flecie z zespołami rozrywkowymi. Wykonuje także muzykę poważn± jako solistka lub w składzie zespołów kameralnych i orkiestr. Jako flecistka koncertowała z orkiestr± Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, z orkiestr± Il Piacere z Białegostoku oraz z Zespołem Pie¶ni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Uczestniczyła w festiwalach i konkursach muzycznych: zajęła I miejsce na Makroregionalnych Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych Drugiego Stopnia w Piotrkowie Trybunalskim, 1998r., zajęła IV miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych Drugiego Stopnia w Olsztynie, 1998r, zdobyła wyróżnienia na Festiwalu Piosenki Turystycznej w Giżycku „Ukleja” 1998 i Festiwalu Piosenki Różnej „Morda” w Warszawie w 1996r. za ¶piew i grę na flecie. Ukończyła Państwow± Podstawow± Szkołę Muzyczn± im. Grażyny Bacewicz w Warszawie, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Drugiego Stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademię Muzyczn± im. Fryderyka Chopina w Warszawie, III Wydział Instrumentów Orkiestrowych, klasę fletu. W zespole Café Music ¶piewa i gra na flecie.
 
Tomasz Szcze¶niak – wokalista i gitarzysta. Ukończył Państwow± Szkołę Muzyczn± I stopnia w Końskich, jest absolwentem Wydziału Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Wydziału Instumentalnego Akademii Muzycznej w Białymstoku, klasa gitary. W 1990r. brał udział w Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym, gdzie doszedł do finału, pracował jako asystent dyrygenta w chórze Harfa, w 2000r. koncertował na Litwie i Łotwie, w latach 2000-2001 brał Udział w Międzynarodowym Konkursie Gitarowym w Krynicy, gdzie doszedł do finału. Koncertował z zespołem Avenosa, z włosk± grup± Bene oraz z wokalistk± Aldon± Jacórzyńsk±. Wykonuje muzykę poważn± i rozrywkow±, interesuje się muzyk± włosk±, francusk±, latynoamerykańsk± oraz poezj± ¶piewan±. W zespole Café Music ¶piewa i gra na gitarze.
 
Henryk Kanicki - kompozytor i gitarzysta, od ponad 20 lat występuje z różnymi zespołami rozrywkowymi. Współproducent muzyki dla telewizyjnych programów edukacyjnych. Komponuje w różnych stylach muzycznych: muzykę poważn± stylizowan± na barok, klasycyzm, romantyzm a także muzykę współczesn±, oraz rozrywkow±: jazz, pop, rock, techno i muzykę do bajek dla dzieci. W zespole Café Music ¶piewał i grał na gitarze.


Nasz repertur (*.rtf)

Poniżej linki do plików mp3 z naszego dema:


W moim magicznym domu
Blue bird
I will
Love me tender
Taniec kubański (instrumentalny)
Tico tico (instrumentalny)


Kontakt do zespołu:
tel. 603118336
Ostatnia aktualizacja:  03.01.2005r.